У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВРП відрядила двох суддів для здійснення правосуддя

30 листопада 2021, 15:42

Вища рада правосуддя вирішила відрядити для здійснення правосуддя суддів до Рівненського окружного адміністративного суду та до Тиврівського районного суду Вінницької області шляхом тимчасового переведення.

30 листопада 2021 року Рада вирішила відрядити для здійснення правосуддя строком на один рік:

суддю Запорізького окружного адміністративного суду ДУЛЯНИЦЬКУ Світлану Мефодіївну до Рівненського окружного адміністративного суду з 14 грудня 2021 року;

суддю Любарського районного суду Житомирської області ВАЛЬЧУКА Валерія Вікторовича до Тиврівського районного суду Вінницької області з 15 грудня 2021 року.  

Відрядження суддів строком на один рік дасть змогу забезпечити здійснення правосуддя у вказаних судах та врегулювати навантаження.

Як зазначає Державна судова адміністрація України, за даними звітності І півріччя 2021 року нормативний час, потрібний суддям для розгляду справ, що надійшли до окружних адміністративних судів,  становить у середньому по України 450 днів для кожного повноважного судді.

У Рівненському окружному адміністративному суді нормативний час розгляду справ більший за середній показник по Україні та становить 875 днів для одного судді.

У Тиврівському районному суді Вінницької області за дев’ять місяців 2021 року необхідний нормативний час для розгляду справ теж перевищує середній показник по Україні та становить 594 дні для одного повноважного судді, що свідчить про надмірний рівень навантаження.

Нагадаємо, у період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ВРП ухвалює без рекомендації чи подання ВККСУ рішення, зокрема, про відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації на підставі повідомлення ДСА України.

Вища рада правосуддя