flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції"

Відповідно до частини четвертої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) державні органи забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв'язку.

На виконання зазначеної норми Закону у ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38 (044) 277-76-27

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8 год до 17 год, п’ятниця: з 8 год до 15 год 45 хв з щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв.

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticor_reports@court.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення також можливо на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5 (з позначкою "Про корупцію")

Повідомлення про корупцію підлягає розгляду за сукупності наступних умов:

КАНАЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

 

Повідомити про корупцію посадових осіб Державної судової адміністрації України, її територіальних управлінь та закладів, установ, підприємств, що належать до сфери управління ДСА України

Права та гарантії захисту викривачів

 

Наказ ДСА України від 30 липня 2021 року №262 "Про організацію роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України  "Про запобігання корупції"

Додаток 1 до Наказу ДСА України від 30 липня 2021 року №262

Додаток 2 до Наказу ДСА України від 30 липня 2021 року №262

Додаток 3 до Наказу ДСА України від 30 липня 2021 року №262 "СХЕМА розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції", що надходять захищеними анонімними каналами зв’язку"