У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

28 вересня в ДСА України відбудеться презентація мобільного застосунку «єСуд»

24 вересня 2021, 17:32

28 вересня 2021 року об 11.00 на базі Державної судової адміністрації України відбудеться презентація мобільного застосунку «єСуд».

Учасники заходу: заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані, Голова Ради суддів України, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду Богдан Моніч, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, народний депутат України Роман Бабій, Член Ради суддів України, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Єгор Краснов.

Функціонал застосунку «єСуд» та перспективи його подальшого розвитку презентуватиме заступник Голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький.

Мобільний застосунок «єСуд» створений ДСА України у партнерстві з фахівцями Програми розвитку ООН (ПРООН).

Мобільний застосунок «єСуд» дозволяє не лише слідкувати за рухом документів у судовій справі, але й отримувати процесуальні документи та судові повідомлення на власний смартфон. Це ІТ-рішення спрощує доступ до правосуддя як мешканцям віддалених населених пунктів та непідконтрольної уряду України території, так і всім іншим жителям України.

Презентація мобільного застосунку «єСуд» також транслюватиметься в режимі онлайн на You Tube-каналі порталу "Судова влада України".

Реєстрація учасників заходу та представників ЗМІ розпочинається о 10.30 за адресою: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 18/5. Вхід – за службовими посвідченнями.

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 09.00 28 вересня 2021 року за тел.: (044) 277-7634; 277-7633.

Державна судова адміністрація України