flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

15 серпня 2012 р. Опитування громадян - відвідувачів суду

 Радою суддів України 17 липня 2012 року надісланно до судів лист щодо проведення 15 серпня 2012 року опитування громадян - відвідувачів суду.

 


РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
9 липня 2012 року                                               м. Київ
Р І Ш Е Н Н Я

№ 34

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф. про схвалення та започаткування Моніторингу стану незалежності суддів в Україні - 2012, відповідно до статті 113, частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з`їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а:

1.    Провести спільно з Центром суддівських студій Моніторинг стану незалежності суддів в Україні - 2012, метою якого є здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя в Україні, розроблення відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади.
2.    В рамках Моніторингу спільно з Державною судовою адміністрацією України, апеляційними та місцевими судами організувати     15 серпня 2012 року проведення опитування громадян – відвідувачів судів.
3.    Звернутися до голів спеціалізованих рад суддів з пропозицією виділення своїх представників для участі у запропонованому проекті.
4.    Затвердити плани проведення Моніторингу та опитування громадян – відвідувачів судів, зразки анкет опитування громадян – відвідувачів судів та питання для експертів (додаток 1).
5.    Звернутися до голів апеляційних та місцевих судів всіх юрисдикцій з проханням організувати проведення 15 серпня 2012 року опитування громадян – відвідувачів судів .
6.    Обговорити проект заключного звіту Моніторингу на засіданні Ради суддів України у жовтні 2012 року.

        Заступник голови
        Ради суддів України                                                           Р.Ф. Ханова
 

 

МОНІТОРИНГ СТАНУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ В УКРАЇНІ  - 2012


Шановні пані та панове!

Рада суддів України спільно з Центром суддівських студій проводить Моніторинг стану незалежності суддів в Україні - 2012, метою якого є здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя в Україні, розроблення відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади.

Просимо Вас відповісти на наступні питання та повернути цю анкету представникам суду.

1.    Оцініть, будь ласка, зручність умов перебування громадян в суді (достатність та зручність місць для очікування, оформлення документів, ознайомлення з матеріалами справи та підготовки до судового слухання; чистота та прибраність приміщень суду; можливість користування туалетами тощо).

незадовільно     задовільно     добре     відмінно     важко сказати
               

2.    Оцініть, будь ласка, повноту, якість та доступність інформації для відвідувачів суду (наявність інформаційних стендів, зразків документів, порядку сплати судового збору; зрозумілість інформації щодо місця та часу проведення судових засідань; наявність інформації в Інтернеті тощо).

незадовільно     задовільно     добре     відмінно     важко сказати
               

3.    Оцініть, будь ласка, ефективність організації роботи суду (дотримання строків та процедур  розгляду справ; вчасність, з урахуванням поштового перебігу, надіслання судом повідомлень про розгляд справ; обґрунтованість перенесення судових засідань; додержання графіків судових засідань щодо часу слухання справ тощо).

незадовільно     задовільно     добре     відмінно     важко сказати
               

4.    Чи можете Ви сказати, що судді ставляться до відвідувачів суду (сторін по справі) коректно та ввічливо?

ні    скоріше ні    скоріше так    так    важко сказати
               

5.    Чи можете Ви сказати, що працівники апарату суду ставляться до відвідувачів суду  коректно та ввічливо?

ні    скоріше ні    скоріше так    так    важко сказати
               

6.    Чи можете Ви сказати, що суд при розгляді Вашої справи був незалежним та неупередженим та був забезпечений справедливий судовий розгляд?

ні    скоріше ні    скоріше так    так    важко сказати