Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
18 січня 2018 року відбулася виробнича нарада суддів та працівників Перечинського районного суду Закарпатської області, на якій, серед іншого, було підведено підсумки роботи суддів та працівників суду за ІV-й квартал 2017 року та обговорено стан виконання плану роботи суду за 2017 рік.
З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.
Прес-секретар суду